Obchodno-medicínsky reprezentant, špecialista pre spánkovú medicínu a oxygenoterapiu

Saegeling Medizintechnik, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zaučenie pacientov pri predávaní prístrojov a príslušenstva
- Konzultácie pre pacientov
- Príprava dokumentácie potrebnej pri odovzdávaní prístrojov pacientovi
- Telefonická pomoc pacientom a iným zákazníkom
- Výjazdy k akútnym pacientskym prípadom
- Vedenie evidencie prístrojov
- Riešenie reklamácií
- Účasť na odborných školeniach, seminároch a kongresoch

- Zodpovedná pozícia v spoločnosti pracujúcej v medzinárodnom prostredí
- Zaujímavá samostatná práca, pracovná sebarealizácia
- Dobré platové podmienky
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, zdravotnícke, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Word, Excel, Outlook, Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v zdravotníctve výhodou, prax na oddelení intenzívnej starostlivosti výhodou

-prax v oblasti zdravotníctva výhodou
-veľmi dobrá znalosť PC - MS Word, Excel, Outlook, internet
-komunikačné a prezentačné schopnosti
-vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať, spoľahlivosť

Spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti predaja a servisu zdravotnej techniky
ID: 3813357  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac