Murár - natierač

ŠADA-SK , s.r.o.

Miesto práce
Teplická, 65, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Ohodnotenie za prácu na základe mesačného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- murovanie nosných, deliacich a výplňových stien
- zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok
- zatepľovanie objektov
- kladieme veľký dôraz na dodržiavanie požadovanej kvality vykonaných prác
- požadovaná prax minimálne 4 roky

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
- možnosť osobného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- tréningy a školenia
- dlhodobá celoročná práca, pravidelná mzda
- technické a strojové vybavenie
- seriózne jednanie v stabilnej spoločnosti
- pracovný čas: Pondelok - Piatok
- dobrý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Komunikatívnosť
- Prax v oblasti stavebníctva
- Zmysel pre presnosť a precíznosť
- Znalosť technologických postupov v stavebníctve
- Zmysel pre tímovú prácu
- Aktívny prístup k práci
- Zodpovednosť

Firma vznikla v roku 1997 a pôsobí hlavne v podtatranskom regióne, ale aj v jeho širšom okolí. So svojim spoľahlivým, odborným, pracovným tímom používajúcim najnovšie technológie sa zaraďuje medzi moderné firmy. Pôsobí a realizuje stavby prevažne na bytovom fonde a objektoch občianskej vybavenosti.

V posledných rokoch firma prešla dynamickým rozvojom a disponuje ideálnym vozovým a strojovým vybavením, aj na prácu vo výškach. Má skúsených remeselníkov pre jednotlivé pracovné oblasti. Pracovníci sú odborne a zdravotne spôsobilí pre výkon uvedených prác (aj na prácu vo výške), dodržiavajú aktuálne platné právne predpisy, BOZP, hygienické a protipožiarne predpisy, technické normy, EN STN.
ID: 3207059  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ohodnotenie za prácu na základe mesačného výkonu.