Stavebný majster / Stavbyvedúci

ŠADA-SK , s.r.o.

Miesto práce
Teplická 65, 05801 Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaškolenie a koordinácia skupiny stavebných robotníkov pri realizácií časti diela až do jeho ukončenia (napr. SDK priečky, strecha, obklady, dlažby, murárske práce, terénne úpravy a iné)
- Vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, dochádzka, ...)
- Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu
- Dohliadanie na stavebné procesy, kvalitu prác a harmonogram výkonu prác
- Sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu počas realizácie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo ( Ak máte prax tak nie je nutnosť, osvedčenie stavbyvedúceho výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s výstavbou rodinných domov, bytových domov
- Komunikatívnosť
- Prax v oblasti stavebníctva
- Zmysel pre presnosť a precíznosť
- Znalosť technologických postupov v stavebníctve
- Zmysel pre tímovú prácu
- Aktívny prístup k práci
- Skúsenosti s vedením kolektívu
- Zodpovednosť

Firma vznikla v roku 1997 a pôsobí hlavne v podtatranskom regióne, ale aj v jeho širšom okolí. So svojim spoľahlivým, odborným, pracovným tímom používajúcim najnovšie technológie sa zaraďuje medzi moderné firmy. Pôsobí a realizuje stavby prevažne na bytovom fonde a objektoch občianskej vybavenosti.

V posledných rokoch firma prešla dynamickým rozvojom a disponuje ideálnym vozovým a strojovým vybavením, aj na prácu vo výškach. Má skúsených remeselníkov pre jednotlivé pracovné oblasti. Pracovníci sú odborne a zdravotne spôsobilí pre výkon uvedených prác (aj na prácu vo výške), dodržiavajú aktuálne platné právne predpisy, BOZP, hygienické a protipožiarne predpisy, technické normy, EN STN.
ID: 3179914  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou