Vodič autobusu prímestskej alebo mestskej dopravy

SAD Prievidza a.s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava a poskytovanie služieb v pravidelnej prímestskej alebo mestskej hromadnej doprave.
Základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba zvereného autobusu.

Stabilná a perspektívna práca v dlhodobo fungujúcej spoločnosti
Moderný vozidlový park
Zamestnanecké výhody, aj pre rodinných príslušníkov
Odmena pri pracovných a životných jubileách
Mimoriadne odmeny pri práci nad rámec svojich povinností
Príplatok za dochádzku
Cestovné náhrady a mzdové príplatky v zmysle platnej legislatívy
Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
Zamestnávateľ hradí povinné zdravotné prehliadky a psychologické vyšetrenia
Zamestnávateľ hradí absolvovanie kvalifikačných kurzov vodiča v rámci pracovného času
Zamestnávateľ hradí náklady spojené s vydaním tachografovej karty
Pracovné oblečenie
Pravidelný príjem a vyplácanie mzdy načas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, D

Zdravotná a psychická spôsobilosť
Kvalifikačná karta vodiča
Karta vodiča (tachografová)
Bezúhonnosť
Slušné a zdvorilé vystupovanie

Významná slovenská spoločnosť s činnosťou zameranou na autobusovú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4156843  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac