Vodič autobusu prímestskej alebo mestskej dopravy

SAD Prievidza a.s.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v súlade s platnou kolektívnou zmluvou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava a poskytovanie služieb v pravidelnej prímestskej alebo mestskej hromadnej doprave.
Základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba zvereného autobusu.

Stabilná a perspektívna práca v dlhodobo fungujúcej spoločnosti
Moderný vozidlový park
Zamestnanecké výhody, aj pre rodinných príslušníkov
Odmena pri pracovných a životných jubileách
Mimoriadne odmeny pri práci nad rámec svojich povinností
Príplatok za dochádzku
Cestovné náhrady a mzdové príplatky v zmysle platnej legislatívy
Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
Zamestnávateľ hradí povinné zdravotné prehliadky a psychologické vyšetrenia
Pracovné oblečenie
Pravidelný príjem a vyplácanie mzdy načas

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so štrukturovaným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected] alebo písomnou poštou na korešpondenčnú adresu : SAD Prievidza a.s., Ciglianska cesta 1, 971 36 Prievidza. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu jedného roka v spoločnosti SAD Prievidza a.s., pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, D

Vodičský preukaz skup. B,D
Zdravotná a psychická spôsobilosť
Odborná spôsobilosť (kvalifikačná karta vodiča)
Bezúhonnosť
Slušné a zdvorilé vystupovanie

Významná slovenská spoločnosť s činnosťou zameranou na autobusovú dopravu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ciglianska cesta 1
971 36 Prievidza
ID: 3280889   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v súlade s platnou kolektívnou zmluvou