Reagujte bez životopisu

Rozširujeme tím, preto hľadáme Teba na prácu v administratíve

SABRINA MODELLE, s.r.o.

Miesto práce
Pri podlužianke 3, Levice
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac+ finančné odmeny na základe šikovnosti a napredovania v závislosti od praxe a spokojnosti zamestnávateľa s odvedenou prácou, koncoročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hodnotíš sa za zodpovednú, komunikatívnu a precíznu osobu, ktorá dokáže pracovať samostatne, nájsť skvelé riešenie a zachovať si chladnú hlavu aj v krízovej a stresovej situácií? Máš záujem o stabilnú pracovnú pozíciu v spoločnosti, ktorá ťa podrží a je na trhu už 30. rok? Dokážeš využiť svoje znalosti v anglickom jazyku na základnú komunikáciu so zahraničnými partnermi, počítač ti nie je cudzí, práca v Exceli a Worde je pre Teba klasikou a máš rada výzvy? Ak opisujeme práve Teba, tak pokračuj nižšie a dozvieš sa, čo ťa u nás bude čakať.

Náplň práce:
- práca v internom systéme spoločnosti
- príjem a evidencia objednávok od obchodného oddelenia
- komunikácia s klientami a dodávateľmi, aj so zahraničnými v slovenskom jazyku

- znalosť anglického jazyka výhodou

- zodpovedné a dôkladné spracovanie prijatých objednávok do výroby
- aktívna spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- koordinácia expedície
- spracovávanie podkladov konateľom spoločnosti
- spolupráca a participácia pri ISO normách
- činnosť podľa dokumentácie ISM

- zaškolenie pre rýchle a jednoduché adaptovanie sa
- prehodnotenie platu na základe odvedenej práce, šikovnosti, osobnostného pokroku a napredovaniu
- finančná odmena pri rôznych udalostiach (oslava menín, narodenín, príspevok na letnú dovolenku ...)
- finančná odmena pri prípadných nadčasoch
- koncoročná odmena vo výške 50 - 70% hrubej mzdy v závislosti od šikovnosti, dobre odvedenej práce
- práca pre silnú značku s kvalitnými výrobkami, v stabilnej spoločnosti - na trhu už 30 rokov
- preferujeme dlhodobú spoluprácu
- osobný a odborný rozvoj, možnosť externých školení
- zdokonaľovanie sa v cudzom jazyku, komunikácií a v medziľudských vzťahoch
- mladý kolektív, ktorý rád pomôže a poradí
- firemné posedenia

Ak si sa našiel v našej ponuke a chceš byť súčasťou tímu, pričom spĺňaš požiadavky uvedené v inzeráte a je to presne to, čo ťa bude baviť a napĺňať? V tom prípade neváhaj a zašli svoj životopis s fotografiou.

Vopred by sme sa chceli poďakovať všetkých uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov na základe uvedených kritérií.

Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidáta v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, textilné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Práca s počítačom - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- relevantné skúsenosti v administratíve
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť za odvedenú prácu
- proaktívne riešenie problémov a krízových situácií
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou, nie je povinná (telefonicky aj e-mailom)
- počítač je tvoje druhé “ja” - Microsoft Office
- komunikatívnosť, zmysel pre humor

Firma Sabrina Modelle vznikla v roku 1994 ako výrobca konfekcie pre širokú verejnosť. Už koncom roku 1995 sme sa zamerali na výrobu uniforiem pre mestské polície a súkromné bezpečnostné služby. Postupne sme rozšírili náš sortiment o uniformy pre SAD, firemné oblečenie rôzneho druhu ako aj pracovné odevy. Našou prioritou je uspokojiť klientov nielen kvalitnými výrobkami a tovarom, ale aj komplexnými službami od prvého kontaktu s našou firmou, cez realizáciu až po dovoz do miesta určenia. Tým, že ponúkame kompletný sortiment výstroje, našou ďalšou a nemenej dôležitou službou je komplexnosť. V ponuke máme doplnky k výstroju, ktoré sú pre výkon služby v profesii veľmi dôležité. V našom sortimente máte možnosť nájsť aj obuv, tričká, pokrývky hlavy, opasky či iné súčasti výstroja. V súčasnosti pôsobí naša firma na slovenskom a zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4739927  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac