Obchodný manažér

SABRINA MODELLE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 Eur + provízie na základe obratov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBCHODNÝ MANAŽÉR:
-aktívna komunikácia s klientom, vyhľadávanie nových klientov
-prezentácia produktov stálym a novým zákazníkom, starostlivosť o nich,
-vedenie obchodných rokovaní
-spracovanie objednávok, spracovanie cenových ponúk
-zákaznícky servis
-týždenné súhrnné reporty
-vedenie evidencie klientov
- práca v rámci celej SR

možnosť profesijného rastu
práca v mladom kolektíve v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej firme
firemné auto aj na súkromné účely
firemný mobil
firemný notebook
prémie

Pracovné pohovory sa budú konať v priestoroch firmy SABRINA MODELLE, v Leviciach. Termín konania pohovoru bude telefonicky oznámený vybraným uchádzačom. Firma SABRINA MODELLE s.r.o. SÚRNE hľadá nového zamestnanca z dôvodu rozšírenia výroby s nástupom do zamestnania ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

OBCHODNÝ MANAŽÉR - komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny vodič!!!

Firma Sabrina Modelle vznikla v roku 1994 ako výrobca konfekcie pre širokú verejnosť. Už koncom roku 1995 sme sa zamerali na výrobu uniforiem pre mestské polície a súkromné bezpečnostné služby. Postupne sme rozšírili náš sortiment o uniformy pre SAD, firemné oblečenie rôzneho druhu ako aj pracovné odevy. Našou prioritou je uspokojiť klientov nielen kvalitnými výrobkami a tovarom, ale aj komplexnými službami od prvého kontaktu s našou firmou, cez realizáciu až po dovoz do miesta určenia. Tým, že ponúkame kompletný sortiment výstroje, našou ďalšou a nemenej dôležitou službou je komplexnosť. V ponuke máme doplnky k výstroju, ktoré sú pre výkon služby v profesii veľmi dôležité. V našom sortimente máte možnosť nájsť aj obuv, tričká, pokrývky hlavy, opasky či iné súčasti výstroja. V súčasnosti pôsobí naša firma na slovenskom a zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3247459  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 Eur + provízie na základe obratov