Telefonický operátor

SABAX s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacPOZOR: jedná sa len o variabilnú zložku, nie fixný plat! Koľko obchodov uzatvoríš, toľko si dokážeš zarobiť. Sme jediná spoločnosť, ktorá ti ponúka až 60% z každého uzavretého obchodu (1 obchod v rozmedzí 160€ - 3000€ aj viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ambiciózneho kolegu/kolegyňu, ktorý rád prijíma nové výzvy a nenechá sa ničím odradiť.
Ak rád komunikuješ a nedokážeš sa zastaviť, chceš sa naučiť nové veci, hľadáme práve Teba!

Staň sa telefonickým operátorom v našej spoločnosti, ktorá má skúsenosti a všetko potrebné k tomu, aby si začal byť úspešný/úspešná a zarábal nadštandard.
Všetko záleží len na Tebe!

Čaká Ťa:
Úvodné školenie, kde sa naučíš, čo všetko budeš potrebovať, aby si dokázal pracovať samostatne.
Aktívne oslovovanie a následná komunikácia s budúcimi klientmi za účelom ponuky zaujímavých obchodných príležitostí
Prvé kontakty s klientmi, budovanie vzťahov a partnerstiev
Administratíva, práca s interným informačným systémom našej spoločnosti.

Si pánom svojho času, pracovať môžeš z domu.
Celá pracovná doba je len na Tebe, ale odporúčame byť aktívny v oslovovaní v pracovný čas, resp. po dohode s klientom ako on sám navrhne.
Máš možnosť na základe svojich zručností získať nadštandardný zárobok, ktorý závisí od Teba!

Ak Ťa náplň pracovnej ponuky zaujala a chceš sa stať našim novým členom tímu, máš živnosť, stačí poslať životopis a my sa Ti radi ozveme.
Všetky detailné informácie si povieme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SEO optimalizácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Vytrvalosť - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- vytrvalosť, odvaha, tímovosť
- príjemné vystupovanie voči klientom
- komunikačné zručnosti
- chuť pracovať vlastnou hlavou
- zlepšovať sa, učiť sa novým veciam

SABAX s.r.o je spoločnosť, ktorá pôsobí na celom slovenskom trhu. Ponúka služby pre firmy, podnikateľov a prevádzky týkajúce sa SEO optimalizácie webu pre vyhľadávače. Venujeme sa tvorbe obsahu zaujímavých článkov, tvorbe jedinečného internetového katalógu s funkciou porovnávania a zviditeľnenia registrovaných služieb.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4595763  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac