Front Office / Recepčná

Sabai a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a komunikatívnu kolegyňu s príjemným vystupovaním na pozíciu recepčnej do luxusného salónu s thajskými masážami SABAI v centre mesta. Primárnou náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkom, poskytovanie poradenstva a zákaznického servisu, práca s rezervačným systémom a príjem rezervácií, predaj darčekových certifikátov a pod. Hľadáme časovo flexibilných záujemcov na dlhodobú spoluprácu. Naše pobočky sú otvorené denne, vrátane víkendov a sviatkov a preto pracujeme predovšetkým na celodenné smeny. Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni je nutnosťou. Pozícia je vhodná pre absolventov bez praxe aj študentov. Ponúkame možnosť plného/čiastočného úväzku, či brigádu.

Flexibilná pracovná doba, masáže zadarmo, bonusové ohodnotenie k výplate (Vianoce, leto apod.), príspevok na stravu, firemné spoločenské podujatia, príspevok na odev a obuv

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sabai je spoločnosť, ktorá sa zaoberá thajskými masážami a SPA. Je na trhu v Čechách a na Slovensku už 17 rokov. www.sabai.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4062770  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac