Vodič nákladného vozidla

SaBa Trans spol. s r. o.

Miesto práce
Česko, Maďarsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
okamžitý
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiacPlatové pomery do € 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava sypkých materiálov, makadam, kamene, betón, odvoz drobného stavebného odpadu na Slovensku a v okolitých krajinách

- možnosť turnusovej práce od pondelka 08.00hod do piatka 14.00hod

- v prípade skupiny vodičov z ktorejkoľvek lokality Slovenska odvoz zabezpečíme

- parkovanie vozidiel je v Trstíne, Bratislave, Pustých Úľanoch a Trnave

- vozidlá majú diaľkové kabíny s kompletnou výbavou a sú plne servisované​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Sabatrans je na trhu od roku 2021. Hlavnou činnosťou našej firmy je vnútroštátna ale aj medzinárodná nákladná doprava, ktorú zabezpečujeme s najnovšími vyklápacími vozidlami
ID: 4794655  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac