Obchodník s cennými papíry

SAB Finance a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba vlastního portfolia
  • Aktivní spolupráce s back office
  • Spolupráce na tvorbě obchodní strategie s vedením společnosti
  • Zahraniční služební cesty

Pokud splňujete následující požadavky, pak hledáme právě Vás:

  • SŠ vzdělání
  • Vysoká orientace na výsledky
  • Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
  • Znalost práce v MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Kromě práce v rozvíjející se společnosti, která je jedničkou na trhu, nabízíme:

  • Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku a další benefity
  • Smlouvu na HPP
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu odpovídající potřebám klientů

Nástup: ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3266411  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.