Prevádzkový elektrikár

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkový elektrikár v trojzmenej prevádzke. Miesto výkonu práce je v Dolných Vesteniciach alebo v Novákoch. Oprava, diagnostika, údržba výrobných strojov.
Práca je na trojzmennú a štvorzmennú prevádzku.

Práca v mladom kolektíve, doplnkové dôchodkové pripoistenie, možnosť kariérneho rastu, možnosť odborného vzdelávania. Motivačný bonus. 13. a 14. plat, príplatky nad ZP

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore v spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

slaboprúd, resp. automatizačná technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

§22 - vyhlášky 508/2009
Preukaz obsluhy motorových vozíkov - nie je nutné.
Prax v odbore vítaná.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

ID: 971050   Dátum zverejnenia: 3.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 - 1100