Konštruktér

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacK základnej mzde sa vypláca 20% zložka prémie a v zmysle Kolektívnej zmluvy je nárok na 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštrukčné návrhy a riešenia špeciálnych nástrojov na výrobu profilov.
Konštrukčné návrhy a riešenia špeciálnych meradiel , šablón.
Spolupráca pri hľadaní kreatívnych riešení v rámci industrializácie projektov – nové koncepty
Tvorba 3D dát a výkresovej dokumentácie
Práca v programe CATIA V5 – Expert surface design

Stabilná medzinárodná spoločnosť - práca na medzinárodných projektoch, 13. a 14. plat, služobný mobil, DDS, stravovanie v areáli spoločnosti, pružný pracovný čas, možnosť jazykového vzdelávania, odborné školenia

Svoje CV a kontaktné informácie zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Odpovede budú zasielané uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca v CATII je podmienka, zodpovednosť, lojalita, zvládnutie práce v strese, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, samostatnosť, ale aj tímový hráč , vysoké technické myslenie

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 423469  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac