1 400 - 1 500 EUR Reagujte bez životopisu

Projektový manažér

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice
Termín nástupu
po dohode
Celková mzda (brutto)
1 400 - 1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri spracovávaní kalkulácií, posudzovaní realizovateľnosti projektov a získavaní nových projektov v prostredí medzinárodnej spoločnosti
• zodpovednosť za kompletnú koordináciu projektu od nominácie po odovzdanie projektu do sériovej výroby v súlade so štandardmi automobilového priemyslu
• koordinácia projektového tímu, komunikácia s materskou spoločnosťou a cieľovým zákazníkom (automobilka)
• kontrola dodržiavania termínových plánov a stanoveného rozpočtu, pravidelný reporting , spolupráca s oddelením controlingu
• aktívny a kreatívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Motivačný bonus, 13. a 14. plat, plnenie zo SF

Poskytnutie služobného telefonu, stravovanie v priestoroch spoločnosti, mzdové nároky v zmysle Kolektívnej zmluvy, DDP, možnosť navštevovať jazykový kurz, možnosť vzdelávania sa, pravidelné preškoľovanie zamestnancov, pružný pracovný čas

Spoločnosť sídli v Dolných Vesteniciach, kde je aj miesto výkonu práce. Výsledok výberového konania oznamujeme uchádzačom, ktorí sa zúčastňujú priamo na pohovore v spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2020 (ostáva ešte 137 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, chemické, obchodné

Jazykové znalosti

Kórejský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, lojalita voči firme, zvládnutie práce v strese, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť, tímový hráč, aktívny šofér, schopnosť pracovať v maximálnom nasadení, technické myslenie

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupina VW , PSA

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3805609   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Motivačný bonus, 13. a 14. plat, plnenie zo SF