1 300 - 1 600 EUR

Projektový manažér - priemyselná automatizácia

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánuje a realizuje celé projekty robotizácie od akvizície až po spustenie výroby
• Riadi projekty realizácie robotizovaných výrobných liniek v automobilovom priemysle
• Vedie manažment zmien, nákladov a nákladových zlepšení
• Vedie porady, technické rokovania, Projektové tímy so zákazníkmi a dodávateľmi
• Tvorí podrobné termínové plány projektov
• Koordinuje spoluprácu jednotlivých divízií spoločnosti
• Koordinuje a riadi priebeh projektov priamo v prostredí u zákazníka
• Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
• Zodpovedá za dodržanie míľnikov projektu
• Zodpovedá za dodržanie rozpočtu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 - 1600

- služobný mobilný telefón
- pružný pracovný čas
- výhody z Kolektívnej zmluvy
- plnenia zo sociálneho fondu
- DDP
- možnosť vzdelávania sa
- jazykový kurz
- 13. a 14. plat
- motivačný bonus

Odpovede posielame len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobných pohovorov v spoločnosti. Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť v oblasti automatizácie, robotizácie v automobilovom priemysle
-odolnosť voči stresu, lojalita, flexibilnosť, komunikatívny, schopnosť samostatného rozhodovania sa, tímová spolupráca,

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 3599736   Dátum zverejnenia: 12.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 - 1600