Zoraďovač

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Gumárenská 337, Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výmena sekacích nástrojov na vysekávacích zariadeniach, čistenie, uskladnenie a evidencia nástrojov. Nastavovanie a zoradenie vysekávacích zariadení. Pravidelné a vynútené čistenie. Zabezpečovanie drobných opráv na nástrojoch, výmena bežne opotrebiteľných náhradných dielov.

Peňažné plnenie nad Zákonník práce, 13. a 14. plat, motivačná prémia, stravovanie v areáli spoločnosti, doplnkové dôchodkové poistenie, práca v medzinárodnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, možnosť vzdelávať sa v cudzom jazyku v areáli spoločnosti.

Odpovede budú zasielané len vybratým uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť za kompletnú funkčnosť sekacích strojov a nástrojov podľa požiadaviek.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 3552042   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780,-