Aministrátor IT

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000,-- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• 1. úroveň podpory používateľov podnikových informačných systémov
• Starostlivosť o prevádzku počítačovej siete, serverov a zálohovacích systémov
• Údržba a opravy hardvéru: PC, notebooky, sieťové komponenty
• Manažment oprávnení v informačných systémoch
• Zabezpečenie plynulej prevádzky klientskych a serverových operačných systémov

- 13. a 14. plat
- motivačné bonusy
- DDP
- služobný mobil
- možnosť jazykového kurzu
- firemná autobusová doprava z vybraných smerov
- stravovanie v spoločnosti

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Microsoft SQL Server - základy
Microsoft Windows - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požaduje sa znalosť MS Office, hardvérových komponentov PC, sieťových komponentov a štruktúry sietí, sieťových protokolov TCP/IP. vítaná je znalosť cudzieho jazyka.
Vítaná je znalosť Windows 2012 Server, Microsoft SQL 2008, Microsoft Exchange 2010. Skúsenosti s prácou alebo administráciou ERP systémov.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 3465157   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000,-- €