1 500 - 1 700 EUR

Vedúci údržby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne riadi a organizuje práce na úseku strojnej údržby a elektroúdržby s dôrazom na prevádzkyschopnosť a bezpečný stav. Spracováva a vydáva odborné posudky a stanoviská na riešenie úlohy a vzniknuté problémy spoločnosti v rozsahu svojich odborných vedomostí, teoretických a praktických skúseností . Sleduje finančné náklady na opravy na zverených úsekoch. Rieši personálnu oblasť na zverených úsekoch.

- pružný pracovný čas
- služobný mobil
- DDP
- stravovanie v spoločnosti
- výhody z Kolektívnej zmluvy - 13. a 14. plat, motivačné bonusy

Odpovede budú zaslané, len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 65 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Pro/ENGINEER - základy
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Praktické a technické myslenie, precíznosť a presnosť.
Schopnosť pracovať v strese, flexibilita. Rozhodovacie a organizačné schopnosti.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 3124538   Dátum zverejnenia: 12.5.2019