Disponent

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
972 23 Dolné Vestenice, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
platnové podmienky budú spresnené pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vybavuje obchodné prípady, Prijíma, eviduje a potvrdzuje objednávky, komunikuje s ostatnými útvarmi s cieľom zabezpečenia dodávok podľa požiadaviek zákazníka. Zastupuje záujmy zákazníka pre oblasť sériových dodávok a aj náhradných dielov. Sleduje zmeny objednávok a požiadaviek zákazníka a v prípade zmien bezodkladne informuje príslušných pracovníkov, poskytuje informácie o stave a vývoj dodávok u jednotlivých zákazníkov, sleduje dodávkovú výkonnosť, zabezpečuje transport k zákazníkovu a vystavuje kompletnú expedičnú dokumentáciu ( výdajka, dodací list, CMR, faktúra). Zabezpečuje obrátku obalov od zákazníka, kontroluje FA týkajúce sa prenájmu obalov, vykonáva inventúry, sleduje platobnú schopnosť. Zabezpečuje portály u zákazníkov v daných časoch.

Pružný pracovný čas, služobný mobil, DDP, 13. a 14. plat, motivačný bonus, jazykové vzdelávanie, stravovanie v areáli spoločnosti.

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia výberového pohovoru v spoločnosti.
Sídlo spoločnosti je v Dolných Vesteniciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Dobré komunikačné schopnosti, lojalita, schopnosť pracovať aj pod stresom, samostatnosť, flexibilita. Znalosť nemeckého jazyka ,alebo znalosť anglického jazyka je podmienka, nakoľko prebieha komunikácia v cudzom jazyku.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice
ID: 2055315   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   platnové podmienky budú spresnené pri pohovore