900 - 1 400 EUR

Technik zlepšovania procesov

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
972 23 Dolné Vestenice
Termín nástupu
31.08.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a optimalizácia layoutov výrobných buniek. Analýza a meranie práce. Zvyšovanie produktivity - MOST, SMED, chronometráž. Stanovenie kapacít výroby. Aplikácia metodík Six Sigma. Zavádzanie nových metód riadenia do výroby - Kanban, ťahové a tlakové systémy, 5S systém. Vizualizácia, zavádzanie zlepšení, Návrh jednoduchých úprav strojných zariadení, nosičov. Tvorba štandartov s 5S výkresovou dokumentáciou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Pri osobnom pohovore

Pružný pracovný čas, služobný mobil, 13. a 14. plat, možnosť vzdelávania sa, možnosť kariérneho rastu, stravovanie v priestoroch spoločnosti, DDS

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 98 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, lojalita, zodpovednosť, kreativita, príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu, prehľad o technických novinkách, organizačné schopnosti, schopnosť samostatne riešiť situácie,

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 1819247   Dátum zverejnenia: 12.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Pri osobnom pohovore