Nákupca - Senior

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac13. plat, 14.plat. Nástupná mzda sa nastaví podľa znalostí uchádzača na pracovnú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obstarávanie materiálov, služieb a investícií
- prehľad o situácií na trhu v oblasti pridelených komodít, vyhľadávanie a preverovanie potenciálnych
dodávateľov
- výber a hodnotenie dodávateľov
- navrhovanie zmien materiálov, postupov, prinášajúcich spoločnosti úspory v spotrebách a cenách
za podmienky dodržania kvality vyrábaných produktov / optimalizácia nákladov
- spracovanie a vyhodnocovanie cenových ponúk, vyjednávanie podmienok
- flexibilné reagovanie na zmeny a riešenie vzniknutých problémov
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- pravidelné vyhodnocovanie KPI ukazovateľov / reporting

- služobný mobil,
- doplnkové dôchodkové sporenie
- výhody z Kolektívnej zmluvy nad Zákonník práce
- závodné stravovanie
- možnosť vzdelávania sa, autobusová preprava

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v Dolných Vesteniciach.
Odpovede sú zasielané uchádzačom, ktorí sa osobne zúčastnia na pohovore v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť v oblasti chemického priemyslu
- znalosť v oblasti nákupu
- znalosť z oblasti systémov kvality pre automobilový priemysel
- analytické myslenie
- vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1471434  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac