Skladník - vodič vysokozdvižného vozíka

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

972 23 Dolné Vestenice, ul. Gumárenská 337, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vo výrobnej hale, dovoz a odvoz obalov, polotovarov a hotových výrobkov. Príjem - výdaj zo skladu ( cez čiarové kody), inventúry. Práca v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke.
Je výhodou platný doklad pre riadenie VZV.

Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti, práca v mladom kolektíve, závodné stravovanie, peňažné plnenia nad Zákonník práce v zmysle Kolektívnej zmluvy

Odpovede budú zasielané len vybratým uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, prispôsobivosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť pracovať v strese

SaarGummi is one of the leading manufacturers of innovative body seals of a high
technological quality for the automotive industry. With a total workforce of 7,500, the company is globally engaged at 12 different locations in Europe, Asia, North and SouthAmerica. There is an opening at the “CQLT SaarGummi Technologies S.à r.l.” for a junior legal counsel (German speaking) who will report to the Group General Counsel and Compliance Officer

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice
ID: 1144088   Dátum zverejnenia: 11.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   pri osobnom pohovore