Skladník - vodič vysokozdvižného vozíka

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vo výrobnej hale, dovoz a odvoz obalov, polotovarov a hotových výrobkov. Príjem - výdaj zo skladu ( cez čiarové kody), inventúry. Práca v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke.
Je výhodou platný doklad pre riadenie VZV.

Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti, práca v mladom kolektíve, závodné stravovanie, peňažné plnenia nad Zákonník práce v zmysle Kolektívnej zmluvy

Odpovede budú zasielané len vybratým uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore v spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.4.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, prispôsobivosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť pracovať v strese

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

ID: 1144088   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780