Prevádzkový zámočník - mechatronik

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje komplexné opravy strojných zariadení podľa výkresovej dokumentácie, kontroluje stav a chod elektrických zariadení.
Vykonáva opravy a nastavenia regulácií pohonov, diagnostikuje operatívne poruchy s následným odstránením, zúčastňuje sa preventívnej a prediktívnej údržby.
Špecifikuje náhradné diely, Tvorba jednoduchej výkresovej dokumentácie.

Príplatky nad ZP, 13. a 14. plat, stravovanie v areáli spoločnosti, DDS, možnosť kariérneho rastu, možnosť vzdelávať sa v cudzích jazykoch v areáli spoločnosti, motivačné bonusy , dochádzkový bonus, autobusová doprava.

Odpovede budú zasielané len vybratým uchádzačom. Žiadosti sa uchovávajú po dobu jedného roka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.4.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť tímovej spolupráce, vysoké pracovné nasadenie.
Výhoda je zváračské oprávnenie Z-M1. Z-E1, ako aj prax so zameraním na hydraulické a pneumatické systémy.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

ID: 1113098   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 - 1000