Konštruktér

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacDovolenková odmena, Vianočná odmena. Nástupná mzda sa nastaví podľa odborných znalostí na pracovnú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukcia špeciálneho extrúzneho náradia s využitím know-how spoločnosti
- konštrukcia výrobných prípravkov, meracích šablón
- konštrukcia sekacieho náradia
- návrhy riešení špecifických požiadaviek výroby na konštrukciu v rámci industrializácie nových projektov
- tvorba 3D dát a výrobnej dokumentácie
- komunikácia s centrálnym R&D oddelením, výmena dát

- výhody z Kolektívnej zmluvy, stravovanie na pracovisku, doplnkové dôchodkové sporenie, mobilný telefon, pružný pracovný čas, práca v mladom a dynamickom kolektíve, možnosť profesijného rastu, možnosť vzdelávania sa

Odpovede posielame len uchádzačom, s ktorými bude osobný pohovor v spoločnosti.
Ponuka mzdy záleží od pracovných skúseností, znalosti konštrukčných programov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Ovládanie CATIA v5 - Generative Shape Desing (plochy). Samostatné a kreatívne myslenie. Komunikácia so zadávateľom úlohy a aj v rámci tímu, odprezentovanie výsledku svojej práce. Zodpovednosť za dodržanie termínu a mať všeobecný prehľad o výrobných technológiách.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1107563  Dátum zverejnenia: 16.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac