Operátor výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

972 23 Dolné Vestenice, Gumárenská 337, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
budú zverejnené na pohovore v rámci prezentácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri vytlačovacích linkách, pri lisovaní profilov, vysekávaní a opracovaní tesniacich systémov pre osobné automobily. Vyrábame dverové tesnenia, kufrové tesnenia, prahové tesnenia, tesnenia okien na dverách áut, tesnenie strešného okna atď. pre autá značky BMW, FORD, ŠKODA, MERCEDES, AUDI, GOLF, TIGUAN.
Práca je na trojzmennú a štvorzmennú nepretržitú prevádzku - pracuje sa 7,5 hod. denne.

Práca v medzinárodnej spoločnosti, príplatky nad Zákonník práce na základe platnej Kolektívnej zmluvy ( príplatok za nepretržitú prevádzku, príplatok za poobednú zmenu, 100% príplatok za prácu vo sviatok, stravovanie v areáli spoločnosti počas všetkých pracovných zmien za 0,80€ , príspevok na DDP, pracovné oblečenie, pracovná obuv, vlastná autobusová doprava z vybraných smerov - príspevok zamestnávateľa je vo výške 90%.
Odmeňovanie je úkolovou mzdou, alebo časovou mzdou, prémiou, dochádzkovým bonusom, motivačný bonusom a lisársky príplatok.
Využívanie konta pracovného času. Možnosť kariérneho rastu.

Odpovede o výsledku výberového konania budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na výberovom pohovore. Pohovory sa vykonávajú každý utorok o 08:00 hod. v areáli spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 69 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú znalosti v oblasti gumárenských technológii.
Je nutnosť dodržiavať technologickú a pracovnú disciplínu, BOZP, požiarnu ochranu.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

ID: 1071644   Dátum zverejnenia: 10.11.2017