Inžinier strojných zariadení

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
30.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750,00€ + prémie 20% a motivačné bonusy 8,8%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva rozbory požiadaviek na sekacie zariadenia a ich časti Vypracováva návrhy na zlepšenie sekacích zariadení. Koordinuje práce spojené s technickým vybavením výroby a podieľa sa na konštrukcii strojných zariadení, navrhuje konštrukčné riešenie úlohy a vypracováva podklady potrebné k jej realizácii vo forme konštrukčnej dokumentácie alebo požiadavkového dopytového listu . Spracováva dopyt a požiadavkové listy k novým technickým zariadeniam . Prerokováva technicko-ekonomické otázky technických zariadení s dodávateľom. Podieľa sa na posudzovaní dopytov po technickej stránke a vypracováva stanoviská k jej realizácii. Vykonáva konštrukčný technologický dozor pri výrobe strojných sekacích zariadení. Posudzuje a preberá potrebnú dokumentáciu k novým strojným sekacím zariadeniam.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- DDS
- stravovanie v areáli spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pružný pracovný čas
- motivačný bonus
- 13.a 14. plat
- služobný mobilný telefon
- možnosť vzdelávania, jazykové kurzy

Z kapacitného dôvodu budú odpovede zasielané uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru v spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zvládať vyhodnotiť situáciu, zvládať prácu v strese, vedieť si určiť priority, zvládať prácu v tíme, lojalite k spoločnosti, vedieť pracovať v tíme.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. sme súčasťou automobilového priemyslu. Vyrábame tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE. Našimi zákazníkmi sú BMW, FORD, MERCEDES, skupiny VW - GOLF, TIGUAN, ŠKODA .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 397
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.: +421465118113
E-mail: poslať životopis
ID: 1042222   Dátum zverejnenia: 8.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750,00€ + prémie 20% a motivačné bonusy 8,8%