Koordinátor vo výrobe

SA-GA s. r. o.

Samsung Electronics Slovakia S.r.o., Hviezdoslavova, Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zamestnancami, personalistkami a lídrami v pridelenej spoločnosti
- Inzercia voľných pracovných miest
- Vedenie agendy zamestnancov
- Príprava podkladov pre personálne a mzdové oddelenie

Možnosť využívania bezplatnej autobusovej dopravy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu 3D, SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Potrebujeme komunikatívneho, flexibilného a cieľavedomého človeka, ktorý dokáže zvládať časový stres, viesť, organizovať a motivovať aj väčšiu skupinu ľudí.

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovateľskou činnosťou v oblasti obchodu, služieb a výroby.
SA-GA s.r.o. bola založená v roku 2019. Naším cieľom je vyhľadávanie zamestnancov pre našich klientov a sprostredkovanie práce v rôznych odvetviach .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4330967  Dátum zverejnenia: 29.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac