Programátor SQL/XML

S4B s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT nadšenca, pre ktorého nie je IT iba prácou, ale aj záľubou.

Prinášame vysoko profesionálne služby v oblasti biznis riešení. Sme výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Zároveň poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1), komplexného balíka produktov Office 365 spoločnosti Microsoft a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

• návrh, programovanie a testovanie informačných systémov
• starostlivosť o spokojnosť zákazníka: riešenie klientskych požiadaviek, zákaznícka podpora
• spolupráca s ostatnými členmi tímu
• riadenie projektov a komunikácia so zákazníkom pri tvorbe projektu,
• plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1400 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

• možnosť rozvíjať sa v IT oblasti
• možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• športové aktivity

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SQL - pokročilý
• XML - pokročilý
• HTML - pokročilý
• CMS - pokročilý
• Iné programovacie jazyky - výhodou
• Prax na podobnej pozícii – výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a ústretovosť
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
• Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
• Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Množstvom získaných skúseností a na základe požiadaviek našich zákazníkov sa zameranie spoločnosti postupne preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti firemných riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S4B s.r.o.
Učiteľská 15/9138
821 06 Bratislava
ID: 3623501   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.