IT konzultant

S4B s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj individuálne a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT nadšenca, pre ktorého nie je IT iba prácou, ale aj záľubou.

Prinášame vysoko profesionálne služby v oblasti biznis riešení. Sme výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Zároveň poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1), komplexného balíka produktov Office 365 spoločnosti Microsoft a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• poskytovať spoľahlivé služby v IT oblasti našim zákazníkom,
• poskytovanie technickej podpory,
• analýza zákazníckych požiadaviek ,
• implementácia IT systémov podľa požiadaviek zákazníkov,
• implementácia a podpora bezpečnostných riešení,
• komunikácia s existujúcimi klientmi,
• starostlivosť o spokojnosť zákazníka: riešenie klientskych požiadaviek, zákaznícka podpora,
• návrh architektúry projektov a technická podpora projektového tímu,
• tvorba a správa technickej dokumentácie,
• riadenie projektov,
• komunikácia so zákazníkmi,
• školenia užívateľov v používaných systémoch,
• správa a údržba počítačov, počítačovej siete, aplikácií a informačných systémov,
• eKasa riešenia
• plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

• motivujúce platové podmienky
• možnosť rozvíjať sa v IT oblasti
• možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• športové aktivity
• teambuildingy
• nástup ihneď

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax v IT oblasti
• eKasa riešenia - výhodou
• Logické, analytické myslenie
• Zmysel pre detail
• Prax na podobnej pozícii – výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a ústretovosť
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť a flexibilita
• Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
• Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
• Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Množstvom získaných skúseností a na základe požiadaviek našich zákazníkov sa zameranie spoločnosti postupne preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik, PLATINUM partnerom svetoznámeho antivírusu Kaspersky a GOLD partnerom antivírusu Bitdefender. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti firemných riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3367223  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac