Účtovný konzultant \ Konzultant pre ekonomický systém

S4B s.r.o.

Miesto práce
Učiteľská 15/9138, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna práca s ES POHODA
- Podpora, konzultácie, školenia a poradenstvo klientom (účtovníctvo, sklad, personalistika)
- Spolupráca na tvorbe cenových ponúk a obchodných spoluprác
- Implementácia ES POHODA podľa požiadaviek klienta
- Administratíva, práca s dokladmi
- Vedenie databáz a ich spracovanie
- Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- Plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného

• Motivujúce platové podmienky
• Vzdelávanie a teambuildingy
• Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Prax na podobnej pozícii – výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a ústretovosť
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Výborné komunikačné zručnosti
• Reprezentatívne vystupovanie
• Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
• Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
• Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Množstvom získaných skúseností a na základe požiadaviek našich zákazníkov sa zameranie spoločnosti postupne preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik, PLATINUM partnerom svetoznámeho antivírusu Kaspersky a GOLD partnerom antivírusu Bitdefender. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti firemných riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3267461  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou