Účtovník – administratívny asistent

S2E Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
01.06.2024
1 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a odbornosti uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vítanie návštevníkov, príprava občerstvenia, asistencia manažmentu

• Podpora nákupného oddelenia (menšie nákupy)

• Preklad dokumentov z francúzštiny do slovenčiny alebo z angličtiny do slovenčiny

• Zajednávanie služobných ciest (rezervácie leteniek, hotelov, správa prenájmu áut pre cestujúcich)

• Zapisovanie dochádzky vrátane služobných ciest v internom systéme PMI, evidencia odpracovaných hodín v exceli pre externú mzdovú účtovníčku

• Príprava technickej dokumentácie strojov

• Digitalizácia dokumentov

• Samostatné účtovanie dodávateľských faktúr v programe Omega a internom programe PMI

• Samostatné vypracovania hlásenia INTRASTAT

• Samostatné účtovanie cestovných príkazov v programe Omega a evidovanie v internom programe PMI

• Samostatné účtovanie pohybov pokladne a bankových kariet v programe Omega

• Ročný bonus na základe skupinových výsledkov

• Príspevok do 3. piliera

• Kurzy angličtiny v rámci pracovného času

• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

• Flexibilný pracovný čas, 40 hodín týždenne
• Povinná prítomnosť na pracovisku od 8:00 do 15:00 v pondelok až štvrtok a od 8:00 do 12:00 v piatok
• Po uplynutí skúšobnej doby možný čiastočný home office

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, ekonomický smer, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Miscrosoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník, administratíva

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 2 roky praxe v účtovníctve a administratíve

• Znalosť účtovníctva je podmienkou, skúsenosti s prácou v programe Omega výhodou

• Vzdelanie v účtovníctve a administratíve

• Angličtina povinná na minimálnej úrovni B2.

• Francúzština je výhodou.

• Samostatné používanie balíka Microsoft.

S viac ako 40-ročnými skúsenosťami ovládame obe tradičné techniky (rezanie,
zváranie a montáž) a techniky 4.0 (robotizácia, priemyselné výpočty a
prepojenie). Môžeme vám ponúknuť naše odborné znalosti pre predbežné projekty, prototypy a špeciálny vývoj.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824322  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac