Projektový specialista - Morava

Místo práce
Brno - město, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí mezinárodní francouzské skupiny, která působí v oblasti výroby a distribuce stavebního materiálu. Na této pozici budete vytvářet a udržovat vztahy s architekty, developery a jinými stavebními firmami za účelem prezentace a prodeje svěřeného portfolia produktů. Svůj čas si budete moci flexibilně rozvrhnout a budete mít k dispozici i služební automobil.

  • Budování vztahů a každodenní kontakt s architekty, projektanty, investory, stavebními a realizačními firmami
  • Prezentace produktového portfolia společnosti
  • Navrhování konkrétních řešení a příprava technických specifikací
  • Monitorování trhu a aktivit konkurence, získávání informací o produktových trendech
  • Práce s interním CRM systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Služební automobil i na soukromé účely
  • Roční bonus
  • Získáte flexibilitu a svobodu – pracovní čas si budete plánovat sami
  • Společnost může nabídnout stabilitu a zázemí silné nadnárodní skupiny – byla založena již v roce 1937

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Budete součástí české pobočky mezinárodní společnosti, která každoročně z pohledu prodejů výrazně roste. Společnost působí v oblasti výroby a distribuce stavebního materiálu, který má bohaté využití v různých sektorech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v oblasti obchodu
  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti stavebnictví
  • Jste zodpovědná a samostatná osobnost
  • Máte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič
  • Anglický jazyk máte na úrovni B1-B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SYNERGIE Slovakia nabízí komplexní náborové služby včetně Executive Search, personálního lízingu, assessment center či outplacementu. Pro klienty SYNERGIE vyhledává širokou škálu zaměstnanců od absolventů či odborných specialistů přes střední až po vrcholový management.
Společnost je držitelem povolení na zprostředkování práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Platí pro SR.)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Informace o náboru

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4397856  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc