Poďte pracovať pre popredného lídra v oblasti antivírusových riešení ako systémový inžinier (MS Azure)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 EUR/mesiac(finálne ohodnotenie závisí od Vašich pracovných skúseností a očakávaní)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa v prostredí Azure Cloud ako doma a máte skúseností s podporou Windows serverov? Ak áno, staňte sa súčasťou dynamického IT tímu v medzinárodnej spoločnosti. Pre významného dodávateľa antivírusových riešení hľadáme systémového inžiniera so zameraním na administráciu a vývoj cloud infraštruktúry MS Azure, ako aj serverov na platforme Windows.

Vašou úlohou bude:

  • Administrácia, plánovanie, navrhovanie a vývoj cloud infraštruktúry v prostredí MS Azure
  • Administrácia databázových a aplikačných serverov na platforme Windows
  • Správa prístupov a zodpovednosť za bezpečnosť implementovaných riešení
  • Zálohovanie serverov, plánovanie, realizácia a testovanie HA/DR riešení
  • Aktívna spolupráca s inými tímami aj participácia na globálnych projektoch
  • Aktívna komunikácia s internými zákazníkmi
  • Príprava a spravovanie pridelenej technickej dokumentácie
  • Optimalizácia a reportovanie využívaných zdrojov

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • prémie vyplácané 2x ročne a finančná podpora pri životných udalostiach
  • systém Cafeteria – možnosť výberu širokej škály benefitov v oblasti športu, zdravotnej starostlivosti, kultúry, vzdelávania a iné
  • príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
  • možnosť home-office podľa dohody
  • platené sick-days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je celosvetovo popredným lídrom vo vývoji a dodávaní vysokokvalitných antivírusových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
  • Znalosti a skúsenosti so správou aplikačných/webových serverov
  • Vysokoškolské vzdelanie môže byť výhodou, podstatné sú však schopnosti a šikovnosť

Technické znalosti:
  • znalosť OS MS Windows, MS Azure (iné výhodou), základná znalost MS SQL
  • tvorba scriptov (PowerShell)
  • znalosť IIS a aplikácií na báze .Net
  • skúsenosti s ladením výkonu serverov – na úrovni OS, aj aplikácií
  • používateľská znalosť on-premise virtualizačných riešení

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac informácií, môžete sa aplikovať priamo na túto ponuku, prípadne zaslať Váš životopis na email [email protected] s uvedením názvu tejto ponuky.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt