Účtovník Bankových operácii ENG

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popredná svetová telekomunikačná spoločnosť, ktorá aktuálne poskytuje služby viac ako 180 miliónom zákazníkov vo viac ako 50 krajinách sveta hľadá do svojho tímu schopného PTP účtovníka bankových operácii.

• Účtovanie a párovanie bankových výpisov
• Kontrolovanie platobných návrhov
• Uzávierkové práce
• Optimalizovanie procesov
• Riešenie reklamácii
• Školenie kolegov

• Občasný home office (po dohode s nadriadeným)
• Možnosť kariérneho rastu
• Teambuildings
• Sick Days
• Multisport karta
• Zľavy na vybrané produkty
• Stravné lístky, ročný bonus a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je jeden z popredných svetových telekomunikačných spoločností so sídlom vo viac ako 50 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Anglický jazyk B2 A Nemecký jazyk B1
• 2+ roky skúseností z oblasti účtovníctva/ bankových operácii
• Znalosť SAP nutnosťou
• Zodpovednosť a precíznosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt