IT podpora s anglickým jazykom

Miesto práce
Práca z domu
1 500 EUR/mesiacOd 1500 EUR brutto fix (závisí na skúsenostiach kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme IT Support Špecialistu. Pokiaľ máte skúsenosti na obdobnej pozícii v helpdesku alebo IT/ technickej podpore, ste zdatný v angličtine a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé.Na pozícii vás čaká:

  • Podpora klientov prostredníctvom chatu a ďalších kanálov
  • Využívanie anglického jazyka na dennej báze
  • Poskytovanie technickej podpory ohľadne produktov a ďalších služieb spoločnosti
  • Analýza, diagnostika, hľadanie príčin technických problémov a ich riešenie

  • Flexibilná pracovná doba
  • Príjemná a priateľská kultúra založená na dôvere
  • Silné zameranie na vzdelávanie a rozvoj
  • Pravidelné teambuildingy
  • Referenčný program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti spracovania veľkého množstva dát. Jedná sa o medzinárodne uznávanú platformu, ktorá je schopná zhromažďovať, analyzovať a aktivovať údaje o zákazníkoch v reálnom čase prostredníctvom viacerých kanálov. Medzi jej zákazníkov patria top spoločnosti z celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Aktívna angličtina – písomná aj ústna, denné využitie
  • Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii (v helpdesku, IT/ technickej/ zákazníckej podpore)
  • Základy HTML, CSS, JavaScript
  • Základný prehľad v programovaní je veľkou výhodou (algoritmy, backend/frontend, atď.)
  • Analytické schopnosti a silný fokus na zákazníka

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt