Elektrotechnik v teréne (Field Service Engineer)

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1600 € brutto/ mesiac (navýšenie závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného odborníka z oblasti elektrotechniky, ktorý sa stane súčasťou úspešnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti enegetiky. Kandidát bude zodpovedný za servis u zákazníka a tiež technickú podporu priamo z pracoviska v Trenčíne. Zamestnanec, ktorého hľadáme by mal byť proklientsky orientovaný, pozitívne naladený a mal by byť schopný poskytnúť kvalitný zákaznícky servis a podporu.

Vašou úlohou bude:

  • údržba a servis zariadení priamo u zákazníka
  • komunikácia s klientom a tiež s ostatnými kolegami vrámci tímu na profesionálnej úrovni
  • kontrola, testovanie zariadení a následné udeľovanie potrebnej certifikácie
  • podpora zákazníka na diaľku, riešenie inštalácií a odstraňovanie nedostatkov na produktoch
  • podpora zákazníka telefonicky
  • zodpovednosť za dokumentáciu potrebnú na interný reporting
  • zodpovednosť za užívateľský tréning u zákazníka
  • kontrolný audit zariadení priamo u zákazníka za cieľom zvyšovania efektivity
  • odporúčania na základe zistení z interného auditu
  • príprava podkladov pre ďalších členom tímu

  • práca v zaujímavom odvetví, pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
  • práca v menšom a príjemnom pracovnom kolektíve
  • zaujímavé platové ohodnotenie a 10% ročný výkonnostný bonus
  • 3 sick days nad rámec bežnej dovolenky
  • flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky a elektrotechniky. Spoločnosť sa zameriava hlavne na obnovitelné zdroje a solárnu enegiu. Na Slovensku má menšiu pobočku v Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

  • minimálne 3 roky skúseností na pozícii Technical Service alebo Field Engineer
  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky
  • vhodní sú aj kandidáti s elektrotechnickou priemyslovkou, v tomto prípade je potrebné mať minimálne 10 rokov skúseností na pozícii Technical Service alebo Field Engineer
  • certifikát 508/2009 § 22 alebo §23 na prácu v elektrotechnike
  • skúsenosť s AC/DC
  • schopnosť porozumieť elektrotechnickej dokumentácii, nákresom a schémam
  • ochota cestovať za zákazníkom vrámci lokalít Slovensko, Česko, Poľsko a Maďarsko
  • vodičské oprávnenie
  • ochota prenášať a zdvíhať ťažké zariadenia a prístroje
  • profesionalita, komunikatívnosť a otvorenosť
  • flexibilita a schopnosť zvládať stres
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • poľský, alebo maďarský jazyk výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt