Sprichst du Deutsch? Hľadáme junior projektového koordinátora

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300eur btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikácia v cudzích jazykoch a hľadáš si prácu, kde vidíš procesy od A-Z? Uprednostňuješ komorné "start-up" prostredie pred korporátnymi úľmi? Hľadáme šikovného a dynamického absolventa s líderskými schopnosťami, ktorý by bol pravou rukou senior koordinátorke.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
Môžeš sa tešiť na dynamickú prácu, kde budeš veľa komunikovať v nemeckom jazyku s odberateľmi aj zákazníkmi. Budeš pracovať s tímom študentov, ktorých budeš koordinovať a manažovať. A od ľudí si oddýchneš pri príprave reportov, analyzovaní dát a administratívnej práci. Na starosti budeš mať kľúčového veľkoodberateľa z telcom priemyslu a na pravidelnej báze preňho pripravovať analýzy a podklady pre obchodné rokovania.

S KÝM BUDEŠ ROBIŤ?
Úzko budeš spolupracovať so senior projektovou manažérkou, ktorá ťa zaučí a povedie. Práce je veľa, čiže nudiť sa určite nebudeš, ale vždy sa nájde čas aj na humor a pokec. Tím je veľmi energický už sám o sebe, ale k tomu je posilnený aj pracovitými vysokoškolákmi. V tíme sa komunikuje otvorene a každý názor je dôležitý. Takisto si tvoje nadriadené radi vypočujú tvoje nápady alebo tvoje plány a predstavy o vlastnom rozvoji v spoločnosti.

ČO TI TO PRINESIE?
Budeš kompletne koordinovať zákazky od A-Z, komunikovať s jedným najväčších hráčov v telcom priemysle na nemeckom trhu a budeš si cibriť zručnosti v manažmente ľudí. To znamená, že budeš mať veľkú zodpovednosť, značnú samostatnosť a rýchlo budeš prehlbovať svoje profesijné znalosti. Čím budeš šikovnejší, tým samostatnejšie budeš môcť pracovať a preberať aj vlastné projekty.

Využi jedinenčnú príležitosť rozbehnúť si kariériu komplexnou a rôznorodou prácou.

  • časová flexibilita
  • možnosť home officu a extra dni dovolenky
  • garantovaný 13. plat
  • profesionálny tím
  • work - life balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient je popredným hráčom v oblasti výkupu použitých mobilných telefónov na európskom trhu. Spolupracuje s renomovanými medzinárodnými spoločnosťami v oblasti telekomunikácií a svojim partnerom ponúka možnosť výkupu použitých zariadení od firemných aj konečných spotrebiteľov. Zabezpečuje celý proces od nákupu zariadení online či na predajnom mieste, opravu zariadení, až po ich následný predaj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme človeka, ktorý:
  • má ukončené VŠ (alebo teraz končí - práca len na TPP)
  • hovorí plynule nemecky aj anglicky (Nj C1, Aj B2)
  • vie pracovať s excelom (pivotky, vlookup)
  • má pracovnú skúsenosť (brigáda, stáž, dobrovoľníctvo...)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3678660  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300eur btt