SAP ABAP vývojár

Axians Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Žilina
Termín nástupu
1.7.2021/dohodou
1 500 EUR/mesiacKonečná výška platu bude závisieť od reálnych skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S&T Slovakia hľadá SAP ABAP vývojára pre vývoj v rámci systému SAP R3 a SAP S4/HANA s pracovným miestom Žilina, poprípade Bratislava, ktorého hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:
1. V spolupráci s konzultantom analýza požiadaviek zákazníka z pohľadu jeho business procesov, návrh riešení, ich zavedenie a prispôsobenie informačných systémov.
2. Tvorba cieľového konceptu v spolupráci s ostatnými členmi tímu.
3. Riešenie požiadaviek zákazníka, konzultácie riešení a vytváranie návrhov, nastavenia alebo pozmeňujúce nastavenia systému podľa dohodnutého riešenia.
4. Príprava školiacich materiálov a dokumentácie, školenia užívateľov u zákazníka, alebo aj externých zákazníkov na základe objednávky.
5. Poskytovanie technologického poradenstva pre zákazníka vo fáze implementácie i po implementácii.
6. Orientácia v nových produktoch a systémoch a vyhodnocovanie ich vhodnosti pre ponuky.

Zaujímavé lokálne projekty.
Možnosť absolvovať viacero technických školení za danú oblasť.
Možnosť veľa sa učiť a získať skúsenosti od senior kolegov.
Priateľská pracovná atmosféra, kultúra otvorenej komunikácie.
Stravovacie poukážky, pitný režim.
Oddychová a relaxačná zóna.
Flexibilný pracovný čas.
Kontinuálne vzdelávanie.
Fitness program MultiSport.
Zamestnanecké a športové podujatia.
Zvýhodnený nákup kancelárskej techniky.
Používanie notebookov a mobilných telefónov aj na súkromné účely.
Family Package - zvýhodnené balíky služieb mobilného operátora pre rodinných príslušníkov.

Kontaktovať budeme len uchádzačov so skúsenosťami v danej oblasti. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ABAP vývojár

Počet rokov praxe

2

Technologické predpoklady:
  • Znalosť jazyka SQL (výhodou).
  • Znalosť vývoja v jazyku JAVA, Java Script (SAPUI5)-výhodou.
  • Znalosť aspoň jedného dodatočného vývojárskeho jazyka (výhodou).
  • Znalosť procesov v rámci systému SAP.
  • Všeobecné vývojárske zručnosti (znalosť údajových štruktúr, analytické myslenie, návrh databázových štruktúr).
  • Záujem o automatizáciu procesov, riešenia postavené na cloud technológiách.

Osobnostné predpoklady, zručnosti:
  • Striktné analytické a logické myslenie.
  • Samostatnosť pri riešení pridelených úloh.
  • Tímová spolupráca.
  • Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie.
  • Schopnosť samo vzdelávania a personálneho rastu.
  • Schopnosť akceptovať nové výzvy.

Axians Slovakia je súčasťou globálnej siete značiek spoločnosti VINCI Energies pre ICT riešenia. Axians podporuje svojich zákazníkov - spoločnosti zo súkromného sektora, organizácie verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb - pri rozvoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení. Na tento účel Axians ponúka komplexnú škálu ICT riešení a služieb zahŕňajúcich podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a kybernetickú bezpečnosť. Špecializované konzultačné, dizajnérske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú riešenia digitálnej transformácie na mieru, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom jej zákazníkov.
2022: Tržby 3,3 mld. Eur // 14.000 zamestnancov // 35 krajín
www.axians.sk ǀ www.axians.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4079401  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac