SAP konzultant pre modul BC

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.400 € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S&T Slovakia hľadá do svojho tímu v Žiline SAP konzultanta pre riešenia v oblasti BC, ktorého hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:
1. Administrácia a údržba systémov a aplikácií v rámci technológie SAP u zákazníkov.
2. Technické konzultácie v zodpovedajúcich oblastiach (infraštruktúra - operačný systém, databáza).
3. Analýza technických potrieb zákazníkov, ich infraštruktúry a návrh optimálnej architektúry riešenia pre systémy SAP.
4. Analýza a návrh bezpečnosti systémov SAP.
5. Podieľa sa na riešení operatívnych požiadaviek a problémov zákazníka v oblasti SAP báza.
6. Správa prevádzkovej technickej dokumentácie.
7. Vzdelávanie v oblasti trendov, vývoja SAP systému.

- Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP riešení pre zákazníkov.
- Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov.
- Práca v dynamickom, mladom kolektíve.
- Priateľská a otvorená firemná kultúra.
- Pružná pracovná doba.
- Vzdelávanie soft skills, odborné a interné vzdelávanie (podľa potreby, dohody).
- Príspevok na stravovanie, pitný režim.
- Sick days.
- Systém benefitov z oblasti zdravia a športu.
- Ďalšie zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
ABAP - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti so SAP bázou a prehľad v oblasti SAP produktov,
- znalosti administrácie relačných databáz,
- znalosti operačných systémov (Win, Unix, Linux),
- základné znalosti programovania (ABAP výhodou),
- skúsenosti so správou sieťových prvkov a plikácií
- komunikatívnosť, flexibilita, vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť
- analytické a komunikačné schopnosti,
- chuť robiť v IT tíme a učiť sa nové veci,
- vodičský preukaz skupiny "B", ochota cestovať.

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 25 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3416870   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.400 € mesačne brutto