SAP konzultant pre modul BC

Axians Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.400 € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S&T Slovakia hľadá do svojho tímu v Žiline SAP konzultanta pre riešenia v oblasti BC, ktorého hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:
1. Administrácia a údržba systémov a aplikácií v rámci technológie SAP u zákazníkov.
2. Technické konzultácie v zodpovedajúcich oblastiach (infraštruktúra - operačný systém, databáza).
3. Analýza technických potrieb zákazníkov, ich infraštruktúry a návrh optimálnej architektúry riešenia pre systémy SAP.
4. Analýza a návrh bezpečnosti systémov SAP.
5. Podieľa sa na riešení operatívnych požiadaviek a problémov zákazníka v oblasti SAP báza.
6. Správa prevádzkovej technickej dokumentácie.
7. Vzdelávanie v oblasti trendov, vývoja SAP systému.

  • Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP riešení pre zákazníkov.
  • Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov.
  • Práca v dynamickom, mladom kolektíve.
  • Priateľská a otvorená firemná kultúra.
  • Pružná pracovná doba.
  • Vzdelávanie soft skills, odborné a interné vzdelávanie (podľa potreby, dohody).
  • Príspevok na stravovanie, pitný režim.
  • Sick days.
  • Systém benefitov z oblasti zdravia a športu.
  • Ďalšie zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
ABAP - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti so SAP bázou a prehľad v oblasti SAP produktov,
  • znalosti administrácie relačných databáz,
  • znalosti operačných systémov (Win, Unix, Linux),
  • základné znalosti programovania (ABAP výhodou),
  • skúsenosti so správou sieťových prvkov a plikácií
  • komunikatívnosť, flexibilita, vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť
  • analytické a komunikačné schopnosti,
  • chuť robiť v IT tíme a učiť sa nové veci,
  • vodičský preukaz skupiny "B", ochota cestovať.

Axians Slovakia je súčasťou globálnej siete značiek spoločnosti VINCI Energies pre ICT riešenia. Axians podporuje svojich zákazníkov - spoločnosti zo súkromného sektora, organizácie verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb - pri rozvoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení. Na tento účel Axians ponúka komplexnú škálu ICT riešení a služieb zahŕňajúcich podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a kybernetickú bezpečnosť. Špecializované konzultačné, dizajnérske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú riešenia digitálnej transformácie na mieru, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom jej zákazníkov.
2022: Tržby 3,3 mld. Eur // 14.000 zamestnancov // 35 krajín
www.axians.sk ǀ www.axians.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3363492  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.400 € mesačne brutto