Field Technician Engineer - IT Workplace Support Engineer

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.200 a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na rozšírenie nášho tímu v Bratislave, ktorý bude zodpovedný za technickú podporu a riešenie dennodenných problémov pre interných zamestnancov nášho klienta. Na tejto pracovnej pozícií ide o aktivity ako:
- Onsite/Remote podpora pri riešení HW & SW incidentov,
- Inštalácie, presúvanie, pridávanie alebo vykonávanie zmien na koncových užívateľských zariadeniach (HW & SW).
- Demontáž a vyraďovanie HW & SW.
- Podpora pre audiovizuálnu techniku, mobilné zariadenia a tlačiarne.
- Evidencia stavu a pohybu techniky a materiálu (vydávanie/preberanie/oprava).

- práca v dynamickom, mladom kolektíve,
- priateľská a otvorená firemná kultúra,
- vzdelávanie soft skills, odborné a interné vzdelávanie (podľa potreby, dohody),
- príspevok na stravovanie, pitný režim,
- sick days,
- systém benefitov z oblasti zdravia a športu,
- ďalšie zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Komunikatívnosť
2. Orientácia na interného klienta
4. Proaktivita
5. Podmienkou je schopnosť komunikácie v anglickom jazyku

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 25 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3351343   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200 a viac podľa skúseností