Projektový manažér

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Žilina
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť S&T Slovakia hľadá do svojho tímu v Žiline nového kolegu na pozíciu Projektového Manažéra SAP projektov. Hlavná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:

1. Pripravuje návrhy a plány projektov v súvislosti so stanovením príslušných časových limitov a harmonogramov pre malé a stredné projekty, samostatne alebo pre veľké projekty pod vedením Projektového manažéra seniora.
2. Zostavuje plán práce a zabezpečuje personálne zloženie pre jednotlivé fázy projektu. Zadáva a prideľuje úlohy, povinnosti, zodpovednosti a potrebné právomoci, sleduje rozpočtové ukazovatele projektu.
3. Koordinuje realizačný tím konzultantov, programátorov a iných spolupracovníkov na projekte. Kontroluje výsledky práce počas realizácie jednotlivých krokov projektov, sleduje požiadavky v rámci projektov, sleduje stav ich plnenia.
4. Spravuje rozpočet projektu.
5. Overuje správy realizácie a podľa potreby upravuje rozvrhy etáp a plánov.
6. Dbá na dodržiavanie príslušnej projektovej dokumentácie, vedie projektovú dokumentáciu a protokoly zo stretnutí, archivuje ich.
7. Zodpovedá za výkazníctvo pridelených projektov.
8. Podieľa sa na pre-sales činnosti pri získavaní projektu (príprava prezentácií, rozpočtu, ponuky, ...).

Požiadavky na zamestnanca:
- Znalosť metodiky riadenia projektov.
- ITIL, IPMA/PRINCE2 - certifikácia výhodou.
- Preukázateľné skúsenosti v úspešne zvládnutých projektoch.
- Znalosť produktov /riešení vo zverenej oblasti.
- Znalosť funkcionality produktov SAP.

- Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP riešení.
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
- Práca v mladom dynamickom kolektíve v prostredí medzinárodnej spoločnosti.
- Možnosť rozšíriť si skúsenosti v oblasti riadenia stredne veľkých a veľkých projektov so strategickým dosahom.
- Priateľská a otvorená firemná kultúra.
- Zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, IT, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Výborné organizačné zručnosti a časový manažment.
- Komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci.
- Schopnosť pracovať v tíme.
- Prezentačné schopnosti.
- Vodičský preukaz skupiny "B", ochota cestovať.

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 25 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3240859   Dátum zverejnenia: 13.11.2017