ABAP Programátor Senior/Junior

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Žilina
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S&T Slovakia hľadá Senior ABAP programátora pre prispôsobovanie štandardného SAP riešenia požiadavkám a potrebám zákazníka a vytváranie nových i nadštandardných funkcionalít, ktoré SAP neobsahuje. Hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:

1. Implementácia / podpora prevádzky systému SAP u slovenských a zahraničných zákazníkov.
2. Analýza požiadaviek zákazníka, návrh a realizácia riešení pre podporu procesov u zákazníka.
3. Participácia na analýze štandardných i neštandardných požiadaviek zákazníka na podnet konzultantov SAP modulov i samotného zákazníka.
4. Vedenie tímu vývojárov pri tvorbe väčšieho riešenia.
5. Poskytovanie podpory a poradenstva pre zákazníka pri testovaní a nábehu riešení do produktívnej prevádzky.
6. Tvorba a vývoj informačného systému, databázy a softvérových aplikácii.
7. Na základe odborných znalostí prevádza zistené informácie do programovacieho jazyka, stanovuje algoritmy pri vstupe dát a počítačovom spracovaní.
8. Update a upgrade programov.
9. Programovaním pozmeňuje štandardné funkcionality systému podľa schváleného konceptu, testuje riešenia.
10. Poskytuje podporu a poradenstvo pre zákazníka pri testovaní a nábehu systému do produktívnej prevádzky.
11. Pripravuje školiace materiály a dokumentáciu. Školí užívateľov u zákazníka, alebo aj externých zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca:
- výborná znalosť princípov programovania
- výborná znalosť programovacieho jazyka ABAP
- Java, C#, JavaEE, .NET – výhodou
- výborná znalosť podnikových procesov

- Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP riešení pre zákazníkov.
- Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov.
- Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od skúseností a znalostí.
- Práca v dynamickom kolektíve s vysokým pracovným nasadením.
- Priateľská a otvorená firemná kultúra.
- Poskytnutie odmien a zamestnaneckých výhod v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

ABAP - expert
Java - pokročilý
.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

1. Prax v oblasti programovania SQL,
2. Prax z programovania ERP systémov - vítaná,
3. Skúsenosti s IoT, SAP HCP, SAPUI5,
4. SAP Business Workflow,
5. Komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať v tíme, prezentačné schopnosti,
6. Schopnosť koordinovať a sledovať práce tímu vývojárov a dodávky ďalších technológií do projektu.

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 25 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3240736   Dátum zverejnenia: 13.11.2017