Deployment Engineer

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu End-Point Deployment Engineer - technická pozícia na úrovni L1 resp. L2 zameraná na inštaláciu, testovanie a podporu koncových zariadení pre koncového zákazníka Jaguar Land Rover v Nitrianskom regióne.

Hlavné úlohy a očakávania:
1. Príprava plánu testovania koncových zariadení a prístrojov (telefóny, PC, priemyselné televízne panely...).
2. Spolupráca pri príprave testovacej metodiky systémov.
3. Schopnosť jasne formulovať problémy, ktoré sa vyskytnú počas implementácie respektíve testovania.
4. Spolupráca a koordinácia s dodávateľmi pri implementácii.
5. Pravidelné predkladanie reportov zodpovednej osobe.
6. Fyzická manipulácia so zariadeniami medzi skladom a miestom inštalácie.

- Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch.
- Príležitosť odborne rásť.
- Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od skúseností a znalostí.
- Práca v dynamickom kolektíve s vysokým pracovným nasadením.
- Priateľská a otvorená firemná kultúra.
- Zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Technické zručnosti (Musí mať):
- Microsoft Excel, Word
- TCP/IP protokol
- Skúsenosti s inštaláciou a servisom zariadení koncového používateľa (PC, Notebooks, IPT, ...)
- Inštalácia HW
- Testovanie HW

Požiadavky na osobnosť a zručnosti:
1. Ideálne automobilové skúsenosti s výrobnými systémami.
2. Skúsenosti s pozíciou v testovacej úlohe pre zákazníkov Enterprise výhodou.
3. Musí mať vynikajúce zručnosti pri riešení problémov.
4. Musí byť proaktívnym, energickým a dobrým komunikátorom.
5. Musí byť pripravený na nové technológie.
6. Musí mať plynulú angličtinu.

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 25 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3169524   Dátum zverejnenia: 13.11.2017