Pracovník v autoservise/pracovník autoumyvárne

S Racing, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,5/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezúvanie pneumatík,opravy defektov,rýchloservis,výmena oleja,
výmena tlmičov,brzdovýchplatničiek,nastavovanie geometrie,klimatizácie ,
ručné umývanie áut
kumulatívna pozícia

Pre uchádzačov na pozíciu pracovníka v ručnej autoumyvárke nie je potrebné vyučenie v odbore automechanik

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 75 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

prax,zodpovednosť,samostatnosť,flexibilita.

Sme firma s 15 ročnými skúsenosťami poskytovania služieb motoristom.Ponúkame servisné
služby ako sú opravy pneumatík,sezónne prezutie,geometrie náprav ,uskladnenie pneumatík,čistenie a doplnenie klimatizácií,výmena motorového oleja,rovnanie a zváranie hliníkových diskov,ručné umývanie a tepovanie áut,leštenie svetiel,leštenie karosérií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sracing s.r.o.,
73
919 01 Zvončín

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Silný
Tel.: +421903657414
E-mail: poslať životopis
ID: 3318694   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,5/hodinu