Odborný fashion poradca - comma, - OC Nivy

s.Oliver Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
14.3.2022
Mzdové podmienky (brutto)
920 - 1 000 EUR/mesiacponúkame zaujímavé finančné odmeny za interné súťaže :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o módu a máte pre ňu cit? Radi pracujete v menšom tíme? Dokážete komunikovať so zákazníkmi, poradiť im a vybrať správnu kombináciu outfitu? Pokiaľ ste si práve odpovedali aspoň 2x ÁNO, potom hľadáme práve Vás!

Poďte s nami otvoriť novú a jedinečnú predajňu prémiovej módy pre náročné a sebavedomé ženy značky COMMA, v OC Nivy. Otvárame už na konci marca!
Hľadáme celý nový pracovný tím, tak buďte pri tom s nami.

Ako odborný fashion poradca poskytnete zákazníkom perfektný zákaznícky servis, pomôžete mu vybrať outfit podľa jeho predstáv, navrhnete doplnky a postaráte sa o celý nákup od A do Z. Dôležitou pracovnou náplňou je aj práca na pokladni a starostlivosť o perfektný vzhľad predajnej plochy.

Ponúkame Vám:

Plný úväzok,
Nerovnomerné rozvrhnutie pracovnej doby,
Nádherné pracovné prostredie,
Prácu pre silnú a tradičnú európsku spoločnosť na trhu s módou,
Každodenný kontakt s najnovšími módnymi trendmi,
Zaškolenie, profesionálny a priateľský kolektív,
Zaujímavý plat a veľké možnosti Vášho kariérneho rastu,
Zamestnanecká zľava 40% na akékoľvek oblečenie značiek Comma a s.Oliver,
Príspevok na stravovanie v hodnote 4,70 €
... a oveľa viac!

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na hovorovej úrovni,
Vynikajúci zákaznícky servis - ideálne predchádzajúca prax v predaji módy aspoň 1 rok,
Reprezentatívne a kultivované vystupovanie,
Empatiu, cit pre módu a kombináciu outfitov,
Prehľad o módnych trendoch,
Ochotu pracovať naplno a záujem učiť sa nové veci,
Časovú flexibilitu (práca aj cez víkendy),
Schopnosť samostatného uvažovania aj pri práci v tíme.

Našim krédom je „Skutočná móda pre skutočných ľudí“. s.Oliver je popredná európska fashion spoločnosť na trhu s módou a oblečením.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4275109  Dátum zverejnenia: 3.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac