Dlouhodobá brigáda s.Oliver Polus (Predavač)

s.Oliver Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3€ /hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma móda a chcete pracovať v tíme a máte cit pre módne trendy, ste u nás vítaní. Tešte sa z prvotriednych perspektív vo svete, ktorý je plný možností do budúcnosti.

Aká práca na vás čaká? Úlohou obchodníka je... Správne, budete predávať, čo zákazníkom na očiach uvidíte, aj to čo neuvidíte. Poradíte im, pomôžete a postaráte sa, aby nákup bol zážitok a zábava. Proste biznis – poznáte to...

Hľadáme fajn ľudí, do fajn tímu, pre ktorých je predaj potešenie.

Už ste v obchode pracovali? – super, výhoda je na vašej strane.

Že ešte nie? Nevadí, radi Vás všetko naučíme.

Ešte študujete? Ste na rodičovskej? Chcete brigádu pri zamestnaní, alebo máte len proste určité časové obmedzenie?

My v tom nevidíme žiadny problém. Zmeny vieme naplánovať k obojstrannej spokojnosti.

Na záver, to čo všetkých zaujíma, mesačná mzda, tá záleží na počte odpracovaných hodín za mesiac, takže jej výška záleží len na Vás. Pošlite nám životopis, nech sa môžeme stretnúť a porozprávať sa o nej.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy noste prosím osobně na prodejnu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim krédom je „Skutočná móda pre skutočných ľudí“. s.Oliver je popredná európska fashion spoločnosť na trhu s módou a oblečením.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S. Oliver Slovakia, s.r.o.
SC Aupark, Einsteinova 18
851 02 Bratislava
ID: 3174988   Dátum zverejnenia: 4.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3€ /hod brutto