Regionálny projektový manažér

S-Line Systems, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
650 - 6 000 EUR/mesiacTáto práca je platená len na základe výkonu. Neposkytujeme žiadny fixný plat. Na druhej strane nemáme stanovenú maximálnu hranicu zárobku. Pokojne u nás môžete mať toľko, koľko potrebujete, či koľko chcete... Šikovný človek zarobí aj 2000 - 3000 eur mesačne. Na začiatku máte náklad s povinným zaškolením v Žiline, následne pracujete vo svojom regióne, náklady viete zminimalizovať. Na druhej strane viete mať veľmi efektívny predaj. Odmeňovanie je z predaja, čiže zarobíte toľko, ako šikovne to zvládnete. Je to práca pre technicky mysliacich ľudí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastali časy, kedy fotovoltaika, tepelné čerpadlá, či chladenie v domoch je už skoro samozrejmosťou. Vzhľadom na ceny energií, vývoj na trhu, zmeny počasia, domácnosti vyhľadávajú naše produkty ešte viac ako predtým.

Sme stabilná spoločnosť, na trhu s vykurovaním a chladením fungujeme už viac ako 11 rokov. Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovanie v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí vidia, že za našou prácou je spokojnosť, hodnoty ako rodina, či spravodlivosť, chcú pracovať v profesionálnych službách v TZB (technické zabezpečenie budov). S-Line Systems, s. r. o., dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Rozrastáme sa !

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať nových a zaujímavých ľudí, toto je práca pre Vás.

Potrebujeme medzi seba posilu do oblasti obchodu, ktorá vie dobre komunikovať s ľuďmi, vie uzatvárať obchod a má technické zmýšľanie.
Ide o funkciu, kde Vám zveríme zodpovednosť za región v oblasti obchodu.

Vašou výhradnou úlohou bude:
* predaj produktov a služieb S-Line Systems,
* uzatváranie obchodu a teda získavanie objednávok od stavebných firiem, investorov, architektov a projektantov, ktoré sa budú realizovať.

Máme vytvorené, vyskúšané úspešné postupy, ktoré nám fungujú. Chceme, aby ste sa vzdelávali v našom segmente, aby ste mali výborný prehľad o vykurovacích a chladiacich systémoch, aby ste vedeli dobre poradiť ľuďom, ktorí stavajú domy, alebo majú záujem o nejakú z našich služieb či produktov.

Mali by ste si vedieť efektívne dohodnúť stretnutie a viesť obchodný rozhovor, následne budete komunikovať so záujemcami. Dávate naceniť predbežný záujem na firmu a potom odkomunikujete všetko potrebné tak, aby prišla objednávka od zákazníka.

Chceme od Vás, aby ste zbierali dopyty a vytvárali databázu záujemcov so všetkými potrebnými informáciami o stavbe a samozrejme, aby ste zodpovedali všetky otázky a zvládli námietky.

Odmeňovaný/á budete na základe výkonu - z tržby.

Na firmu stačí, keď prídete aspoň raz za mesiac, 1x týždne sa zúčastníte online porady.

Na začiatku je potrebné absolvovať v Žiline školenia (cca 2 týždne), resp. neskôr u dodávateľov na rôznych miestach, hlavne na Slovensku.

Chceme sa na Vás spoľahnúť, nemáme potrebu stáť človeku za chrbtom a kontrolovať ho. Vieme, že ľudia chcú vytvárať hodnoty, pomáhať iným, že potrebujú dostať priestor a uznanie.

Zároveň si uvedomujeme, že firmu netvoria autá a stroje, ale práve ľudia v nej. Chceme sa neustále zlepšovať, budeme radi, ak budete toho súčasťou. Od každého človeka vyžadujeme, aby sa vzdelával a posúval vpred.

Pokiaľ Vám táto práca pôjde od ruky, budete sa v nej cítiť "ako doma" a budete mať chuť prevziať viac zodpovednosti, u nás na to máte.

Predpokladom pre túto prácu je:
vlastný automobil,
živnostenský list,
schopnosť učiť sa a rozvíjať sa,
cestovať,
byť nadšený pre produkt.

Tešíme sa na Vás :)

Odborno-technické vzdelávanie, odmeňovanie na výkon, kolektív ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú.
Pokiaľ túto prácu viete robiť, máte možnosť okamžite prebrať zodpovednosť. Máte možnosť kariérne rásť a napĺňať svoje talenty
Zľava na nákup produktov a na služby firmy.
Budujeme hodnoty a domovy, chceme viac než len dodať rúru, či kolektor.
Chceme, aby ľudia vedeli, že nám ide o ich dobro a príjemné bývanie. Hodnoty sú nastavené vyššie než len so zameraním na zisk. Veríme, že len dobré referencie dokážu dlhodobo prinášať firme úspech a rast.

Pošlite svoje CV a dôvod, prečo ste sa rozhodli reagovať na náš inzerát na [email protected]. Príďte sa na nás pozrieť, nehryzieme :) Chceme však odradiť flákačov, radšej sa nehláste. Máme dobrý kolektív, tešíme sa na každé dobré srdce, čo chce pomáhať :) Ozývame sa všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo,TZB (technické zabezpečenie budov), Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- obchodné zručnosti
- spoľahlivosť
- motivácia a schopnosť sa zmenežovať pri práci z domu a v regióne
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- solventnosť

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4503862  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac