Koordinátor montáže a servisu

S-Line Systems, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 048 EUR/mesiacV zmluve máte garantovaný príjem podľa stupňa náročnosti práce, ktorý sa odvíja aj od stanovenia minimálnej mzdy štátom na daný rok. Avšak my nechceme ľudí, ktorí zarábajú len minimálnu mzdu, chceme ľudí, ktorí si vedia a chcú zarobiť viac. Máme výkonnostné odmeňovanie, ktoré je priamo úmerné výkonu a teda človek si vie dobre ovplyvniť svoju výplatu. Nie je to jednoduché, máme aj veľa práce, no hlavne chceme vysoký výkon. U nás sa neposedáva.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovania v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí vidia, že za našou prácou je spokojnosť, hodnoty ako rodina, či spravodlivosť.

Rozrastáme sa a niektoré úlohy už časovo nestíhame tak, ako by sme chceli.

Potrebujeme medzi seba posilu do oblasti montáže a servisu.
Ide o kumulovanú funkciu, kde Vám zveríme zodpovednosť v oblasti obhliadok stavieb, koordinácie a plánovania zákaziek, technický dohľad nad montážou a servisom.

Hľadáme medzi seba posilu, ktorá rada a dobre komunikuje s ľuďmi, vie vyriešiť problém tým, že sa pozrie na reálnu situáciu a vie ju zhodnotiť a navrhnúť riešenie.
Zároveň musíte mať veľmi rád/a ľudí a technické myslenie.

Vašou úlohou je v prvom rade obhliadka stavby, kde sa chystáme realizovať projekty v oblasti vykurovania, chladenia.
Čiže dostanete podklady a vyrážate na stavbu. Musíte mať naštudovaný projekt a technický výkres, aby ste vedeli, čo sa má realizovať.

Tam je veľmi dôležité, aby ste správne komunikačne so všetkými zúčastnenými vytvorili jasný koncept toho, čo sa bude realizovať u daného investora (či chce stropné chladenie, či budeme robiť tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, klimatizáciu, a pod.).
Beriete so sebou katalóg, meracie zariadenia, technické listy produktov a mali by ste priamo na mieste ad hoc poriešiť prípadné zmeny oproti prvotnému dopytu od investora.

Budete pracovať s montérmi, s rôznymi typmi profesistov. Našimi investormi sú ľudia, ktorí si chcú postaviť dom, alebo sú to rôzne firmy, veľké budovy rôznych výmerov.

Mali by ste mať prehľad o informáciách od rozpočtára, vedúceho skladu aj od nákupcu a všetkých skoordinovať spolu s profesistami a investorom, aby bola dodávka služieb a produktov realizovaná vo vopred stanovenom čase.

Je to pracovná pozícia vhodná hlavne pre tých, ktorí majú skúsenosti v danom odbore, či už ste bývalý montér, strojový technik, energetik, strojár, stavebník a máte chuť zmeniť momentálnu prácu za niečo tvorivé, kde máte možnosť prebrať projekt a realizovať ho až do zdarného konca.

Vaša pláca sa bude odvíjať od zrealizovaných projektov dodaných včas.
Odmeňujeme spravodlivo za výkon a chceme , aby ste zarábali priamo úmerne k Vašim schopnostiam vytvoriť poriadok a udržať správny sled a informovanosť všetkých strán.

Chceme sa na Vás spoľahnúť, nemáme potrebu stáť človeku za chrbtom a kontrolovať ho. Vieme, že ľudia chcú vytvárať hodnoty, pomáhať iným, že potrebujú dostať priestor a uznanie.

Zároveň si uvedomujeme, že firmu netvoria autá a stroje, ale práve ľudia v nej. Chceme sa neustále zlepšovať, budeme radi, ak budete toho súčasťou. Od každého človeka vyžadujeme, aby sa vzdelával a posúval vpred.

Pokiaľ vám táto práca pôjde od ruky, budete sa v nej cítiť "ako doma" a budete mať chuť prevziať viac zodpovednosti, u nás na to máte priestor.

Tešíme sa na vás :)

Odborno-technické vzdelávanie, odmeňovanie za výkon, kolektív ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú.
Pokiaľ túto prácu viete robiť, máte možnosť okamžite prebrať zodpovednosť. Máte možnosť kariérne rásť a napĺňať svoje talenty.
Zľava na nákup produktov a na služby firmy.
Budujeme hodnoty a domovy, chceme viac než len dodať rúru, či kolektor.
Chceme, aby ľudia vedeli, že nám ide o ich dobro a príjemné bývanie. Hodnoty sú nastavené vyššie, než len so zameraním na zisk. Veríme, že len dobré referencie dokážu dlhodobo prinášať firme úspech a rast.

Pošlite svoje CV a dôvod, prečo ste sa rozhodli reagovať na náš inzerát na [email protected]. Príďte sa na nás pozrieť, nehryzieme :) Chceme však odradiť flákačov, radšej sa nehláste. Máme dobrý kolektív, tešíme sa na každé dobré srdce, čo chce pomáhať :) Ozývame sa všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarina, stavebníctvo, energie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

- zodpovednosť
- odbornosť
- bezúhonnosť
- solventnosť
- priestorové videnie/ predstavivosť
- "otcovská ruka", aby vedel chlapov udržať
- výborná komunikácia
- ak máte za sebou nejaké kurzy, školenia (protipožiarna ochrana, elektrikár, vodár, chladiar a pod) veľká výhoda

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4503607  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 048 EUR/mesiac