Administratívny/a pracovník/čka

S-Line Systems, s.r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa, Žilina
Termín nástupu
iheď
816 EUR/mesiacV zmluve máte garantovaný príjem podľa stupňa náročnosti práce, ktorý sa odvíja aj od stanovenia minimálnej mzdy štátom na daný rok. Avšak my nechceme ľudí, ktorí zarábajú len minimálnu mzdu, chceme ľudí, ktorí si vedia a chcú zarobiť viac. Máme výkonnostné odmeňovanie, ktoré je priamo úmerné výkonu a teda človek si vie dobre ovplyvniť svoju výplatu. Nie je to jednoduché, máme aj veľa práce, no hlavne chceme vysoký výkon. U nás sa neposedáva.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovanie v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí vidia, že za našou prácou je spokojnosť, hodnoty ako rodina, či spravodlivosť.

Rozrastáme sa, lebo to nestíhame sami :)

Potrebujeme medzi seba posilu do oblasti financií a obchodu.
Ide o kumulovanú funkciu, kde Vám zveríme zodpovednosť v oblasti fakturácie, vymáhania pohľadávok, pokladne, úhrad, dotácií, internej evidencie a v administratíve obchodného oddelenia.

Hľadáme medzi seba posilu, ktorá rada a dobre komunikuje s ľuďmi, vie vyriešiť problém tým, že sa pozrie na reálnu situáciu a vie ju zhodnotiť a navrhnúť nápravu.
Zároveň musíte mať veľmi rád/a čísla.

Vašou úlohou bude fakturácia, rátanie provízií, evidencia a kontrola dokladov a tabuliek, štatistík z oddelení obchodu a financií, zabezpečenie aby peniaze, ktoré patria firme, boli na firme.

V obchodnom oddelení dostanete na zodpovednosť databázu, ktorú treba udržiavať aktuálnu. Mali by ste mať technické zmýšľanie, aby ste porozumeli našim produktom, o ktorých budete diskutovať pri prijímaní dopytu, resp. pri kontrole dostupnosti tovarov u dodávateľov.

Budete v komunikácii s našimi obchodnými zástupcami, dodávateľmi, v rámci firmy bude Váš priamy nadriadený priamo majiteľ firmy.

Chceme sa na Vás spoľahnúť, nemáme potrebu stáť človeku za chrbtom a kontrolovať ho. Vieme, že ľudia chcú vytvárať hodnoty, pomáhať iným, že potrebujú dostať priestor a uznanie.

Zároveň si uvedomujeme, že firmu netvoria autá a stroje, ale práve ľudia v nej. Chceme sa neustále zlepšovať, budeme radi, ak budete toho súčasťou. Od každého človeka vyžadujeme, aby sa vzdelával a posúval vpred.

Pokiaľ vám táto práca pôjde od ruky, budete sa v nej cítiť "ako doma" a budete mať chuť prevziať viac zodpovednosti, u nás na to máte priestor.

Tešíme sa na vás :)

Odborno-technické vzdelávanie, odmeňovanie na výkon, kolektív ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú.
Pokiaľ túto prácu viete robiť, máte možnosť využiť prácu z domu.
Zľava na nákup produktov a na služby firmy.
Budujeme hodnoty a domovy, chceme viac než len dodať rúru, či kolektor.
Chceme, aby ľudia vedeli, že nám ide o ich dobro a príjemné bývanie. Hodnoty sú nastavené vyššie než len so zameraním na zisk. Veríme, že len dobré referencie dokážu dlhodobo prinášať firme úspech a rast.

Pošlite svoje CV a dôvod, prečo ste sa rozhodli reagovať na náš inzerát na [email protected]. Príďte sa na nás pozrieť, nehryzieme :) Ozývame sa všetkým uchádzačom. Chceme však odradiť flákačov, radšej sa nehláste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- logika a cit pre detail
- výborná komunikácia
- výborná práca s číslami
- bezúhonnosť
- solventnosť

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4498996  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac